שיקום שיער

שיקום שיער זו אשליה יקרה לנשים המחפשות פתרון קסמים לתיקון שיער פגום לאחר שנפגע מתחזוקה לקויה בין אם התבצעה בבית או במספרה.
שיקום שיער צריך להתחיל בהבנת הסיבות והפעולות שגרמו נזק לשיער מלכתחילה בכדי להימנע מגרימת נזקים נוספים לשיער החדש והבריא שצומח, ויכול באמצעות טיפוח נכון להאריך חיים ולהחליף עם הזמן את השיער הפגום.

שיקום שיער

משיער תקין ועד שיער פגום – הבנה מונעת שיקום שיער

נתחיל בהבנה ששיער הוא איבר מת שלא ניתן לתיקון לאחר שנגרם לו נזק, ברוב המקרים אפשר לבצע טיפול קוסמטי על בסיס קבוע כדי להשוות לו תכונות של שיער תקין.

שיער תקין מורכב משלוש שכבות כאשר השכבה החיצונית מגנה על השכבה הפנימית שהיא השכבה המרכזית ואחראית על חוזק השיער, השכבה השלישית לא מעניינת לצורך שיקום שיער ולא נתעסק בה.

נזק קל עד בינוני

שכבה חיצונית תקינה מעניקה מגע נעים לשיער, השתקפות של ברק ולוכדת לחות ושומן בשיער הדרושה לגמישותו.
פעולות מרובות בשימוש מייבש שיער, מיישר שיער, צביעת שיער לא נכונה ותהליכים כימיים במספרה ישחקו תחילה את השכבה החיצונית ובשלב הראשון לנזק נגלה שנעלם הברק בשיער, המגע הנעים והחלו להופיע קשרים.

כבר בשלב זה יש לדאוג לטיפוח קוסמטי של השיער בלחות והגנה באופן קבוע לשמירה על גמישות השיער ודרגת חומציות
נכונה שתמנע התדרדרות במצבו.

נזק בינוני עד כבד

לא השכלנו לשמור על השיער כשעוד הנזק היה קל והמשכנו לעבד את השיער שעות נוספות עם מיישר שיער או צביעה חוזרת ונשנית בצבעים שאינם מתאים למצבו, פסים ללא גבולות, הבהרות או החלקות שיער אגרסיביות.
במקרים אלו השכבה החיצונית נשחקת באופן חלקי עד שאובדת לגמרי והשכבה המרכזית נותרת ללא הגנה, מה שיגרום לשיער לאבד את כל הלחות, שומן, פיגמנט, יחלש לו המבנה שאחראי באופן ישיר על חוזקו וקשרים למכביר.

בשלב זה אופי השיער משתנה ואינו יחזור לצורתו המקורית, יובש רב יוביל לשבירת השיער ויש להשתמש בתכשירי קוסמטיקה לצורכי שיקום שיער שיגנו על המבנה ויספקו לחות ושומן שיסייעו להחזרת גמישותו.

נזק כבד מאוד

בשלב זה אין שכבה חיצונית והשכבה המרכזית תלויה על בלימה לאחר שגם היא בשחיקה נוראית, ללא טיפת לחות עם פגמים קשים במבנה שלה.

לא ידעת שאין פתרון לשיער פגום מאוד, עכשיו יש שתי אופציות, או לחכות ולראות לאיזה אורך הוא ישבר או להקדים תרופה למכה ולגזור את מה שהיה פעם שיער לאורך בו הוא תקין, ולטפח את הצמיחה החדשה באופן נכון.

אבחון שיער לפני שיקום שיער קוסמטי

יגאל ויצמן יאבחן את דרגת הנזק בשיער בין אם הוא קל, בינוני או כבד ויתאים לך את הטיפול המדוייק ו/או המוצרים המתאימים ביותר היכולים להשוות לו מצב שיער תקין ככל שניתן.
בעת אבחון השיער הלקוחה מקבלת את המידע הדרוש לה לטיפול וטיפוח סוג שיערה ושיערך לאחר טיפול משקם זוכה לחיזוק מבנה ותחושה נעימה, אפקט הטיפול יורד מן השיער עם החפיפות וכדי לשמר את הטיפול מומלץ להשתמש בחומרי טיפוח אשר יותאמו למצב שיערך ויעניקו לו את המרכיבים הדרושים לחיוניותו.

במספרה אנו לא משקמים שיער באמצעות תכשירים המכילים חומרים משמרים אשר נותנים תוצאה טובה אך רעילים ביותר ומזיקים לבריאות.

טיפול שיקום שיער באישור משרד הבריאות, אורך כשעה ונותן מענה בטוח ולא מזיק לכל סוגי השיער.

אם שיערך סובל מנזק שנגרם ממיישרי שיער / צביעה ביתית / הבהרה / פסים / החלקת שיער, הקדימי פתרון למצב שיערך הרגיש, התקשרי עוד היום לקבלת יעוץ 03-6476551.