03-6476551

אולפלקס OLAPLEX זה תכשיר שיער מהפכני שמרחיב את טווח אפשרויות הטיפול בשיער, החל מצביעה לגוונים בהירים מאוד, דרך הבהרות שיער ועד טיפולי שינוי מבנה שיער, וכל זאת ללא נזק לשיער כפי שהיה יכול להתרחש אילמלא אולפלקס. האולפלקס מגן על השיער באופן מעורר פליאה הודות ליכולתו לחזק את השיער ולבצע שיקום שיער למבנה השיער כשמכניסים אותו כתוסף לטיפולי שיער במספרה כגון צבע / גוונים / הבהרה, תוצאות טיפול התכשיר במבנה השיער נשארות קבועות. יתרון נוסף לשימוש בתכשיר הוא שיפור עמידות הצבע בשיער לאורך זמן.

מה עושה אולפלקס OLAPLEX בשיער

יעוד התכשיר הוא לחבר קשרים כימיים בתוך השיער, לשם ההבנה אספר כי שיער בנוי מצרור חלבונים זעירים שקשורים זה בזה בקשרים כימיים אשר קובעים את חוזקו, קשרים אלו נוטים להיפגע כשמתרחש בשיער טיפול אגרסיבי, כתוצאה מכך, השיער נחלש ונוטה לגמישות מוגזמת, עדות להתעללות בשיער היא שהשיער נקרע או נשבר בקלות.
לאולפלקס קיימת היכולת לאחות קשרים פגומים ולייצר קשרים כימיים חדשים, ובכך מונע מן השיער נזק מצטבר שהיה יכול להתרחש בו ללא אולפלקס.

במקרים קיצוניים של טיפול שיער לקוי ואגרסיבי, בו קשרים אלו נפגעים בהיקף גדול כתוצאה מנזק לחלבונים עצמם, אולפלקס כבר לא יוכל לעזור.

איך משתמשים באולפלקס OLAPLEX

אולפלקס מיועד לשימוש מקצועי וביתי באמצעות חמישה תכשירים ממוספרים. תכשירים מס' 1 ו 2  נועדו לטיפול מקצועי במספרה, ותכשירים מס' 3, 4, 5 נועדו לטיפול ביתי.

שימוש מקצועי באולפלקס OLAPLEX

בשימוש מקצועי ניתן לבצע עם האולפלקס טיפולי שיער במגוון דרכים, החל משילוב התכשיר בתוך תהליכי צביעה או הבהרה, ועד טיפול ממוקד, את הטיפולים במספרה מבצעים באמצעות התכשירים מס' 1 ומס' 2.

  • אולפלקס מס' 1 הוא תכשיר נוזלי אותו מוסיפים לקערת הצבע או חומר ההבהרה, לשם הגנה וטיפול בשיער בעת תהליך צביעה, פסים או הבהרה, בזמן טיפול הצביעה או ההבהרה השיער מקבל הגנה, חוזק וגמישות משופרים הודות לקשרים כימיים חדשים הנבנים בו.
  • אולפלקס מס' 2 הוא תכשיר בעל מרקם הדומה למרכך שיער, בדר"כ ישמש כהמשך טיפול משלים לתכשיר מס' 1 לאחר שטיפת חומרי צביעה או הבהרה, אך יכול לשמש גם כטיפול לחיזוק מבנה שיער באופן עצמאי.

שימוש ביתי באולפלקס OLAPLEX

אולפלקס מס' 3

אולפלקס מס' 3 לשימוש ביתי

מומלץ לבצע טיפולים לחיזוק שיער לפני טיפולים כימיים במספרה ולאחר טיפולי צביעה / הבהרה ושינוי מבנה כגון החלקה או סילסול. בין הטיפולים במספרה מומלץ לקחת הביתה תכשירים מס' 3, מס' 4 ומס' 5 המיועדים לשימוש ביתי.

  • אולפלקס מס' 3 מיועד לטיפול חיזוק מבנה שיער לשימוש ביתי, מומלץ לבצע טיפול באופן עצמאי פעם בשבוע, או, אם השיער נחלש בעקבות טיפול שיער אגרסיבי מומלץ לטפל בבית פעמיים בשבוע.
    מומלץ למרוח כמות נדיבה של אולפלקס מס' 3 על שיער חפוף ונקי לאחר שיובש במגבת, לאחר המריחה לסרק את השיער ולהמתין 10 דקות לפחות (המתנה נוספת תעשה רק טוב), בסיום זמן ההמתנה לחפוף את השיער עם שמפו ולסיים במרכך או מסכה לפי הצורך. לרכישת אולפלקס מס' 3
  • אולפלקס מס' 4 – שמפו לשיער פגום, ללא מלחים, מכיל את מרכיב חיזוק שיער הטיפולי של האולפלקס.
  • אולפלקס מס' 5 – מרכך לשיער פגום, ללא מלחים, מכיל את מרכיב חיזוק שיער הטיפולי של האולפלקס

הארות

-תכשיר האולפלקס בטוח לשימוש ורשום כפטנט לאיחוי קשרי הגופרית במבנה השיער, אינו בז'אנר של שיקום שיער זמני,
אינו תכשיר החלקת שיער, אינו מבהיר שיער ואינו מכיל חומרים רעילים.
-תכשיר זה מטפל במבנה השיער ובכך מחזק שיער פגום.
-צבעי שיער עם התוסף הנכסף יחזיקו זמן רב בשיער מבלי לדהות.
-אלפי מעצבי שיער בעולם כבר משתמשים בתכשיר זה ומדווחים על תוצאות יוצאות דופן.
-עם האולפלקס OLAPLEX ניתנת האפשרות לטפל בכל סוגי השיער מבלי לחשוש שיאבד את חיוניותו או ישבר בדרך  למטרה.
-על פי הוראות יצרן אינו מומלץ לנשים בהריון או מניקות, יש להיוועץ עם רופא.
-ברשיון משרד הבריאות, לצפיה ברשיון לחצי על הקישור, מרכיב מס 1 / מרכיב מס 2מרכיב מס 3

 

לאבחון שיער, רכישת המוצר בטלפון וטיפול שיקום שיער את מוזמנת להתקשר 03-6476551