03-6476551

החלקה אורגנית היא החלקת שיער שמספקת תוצאות מדהימות לכל סוגי השיער, ואף מספקת אפקט של שיקום שיער לשיער יבש ופגום.
ללקוחות החפצות בטיפול החלקת שיער בריא וירוק, יש נטייה לחשוב שמאחורי השם החלקה אורגנית מסתתרים מרכיבים שמקורם במרבדים ירוקים של טבע למרגלות הרים ולצד נחלים זורמים אך פנטזיות לחוד ומציאות לחוד.

ניתן לקרוא לכל סוגי החלקות שיער "החלקה אורגנית" שכן מרבית החומרים המוכרים לאדם נקראים תרכובת אורגנית שהיא למעשה תרכובת סינטטית מעשה ידי אדם, ויש את המונח "אורגני" המתייחס למזון שגדל בתנאים טבעיים.
עד כה לא נמצאו מלפפונים עגבניות ושאר ירקות המסוגלים להחליק שיער.

מה זה החלקה אורגנית בכל זאת?

החלקה אורגנית זה עוד שם מעולה לשיווק החלקת שיער על בסיס חומצי, ולשם הבנה ברורה בנושא החלקת שיער אורגנית אקדים בהסבר קצר על השיער ולמה חומרים בעלי מרכיבים טבעיים אינם יכולים לבצע החלקת שיער.

שיער זה איבר מת ומאוד חזק בתנאי מחייה רגילים, כאשר מבקשים לבצע בשיער שינויים קבועים כגון שינוי גוון או שינוי מבנה, אנו נאלצים ליצור בשיער תגובה על ידי מפגש עם חומרים בעלי יכולת קיצונית שהיא רחוקה מלהיות טבעית, עדות לחוזקו הרב של השיער היא היכולת שלו לעמוד בכל המבחנים החל מחפיפות, דרך פנים, שמש, ים, צביעה פסים ומה לא, ועדיין נשאר ברוב המקרים עם צורתו המקורית בתוספת יובש ונפח מן הסתם.

במרוץ אחר החלקת שיער שתייצר תוצאה טובה במינימום נזקים לשיער גם אם מעצב השיער שמשתמש בה אינו מיומן ברזי המקצוע, הביאה למחוזותינו החלקות שיער בעלות מרכיב חומצי ביותר היודע להרפות את השיער ולהשאירו במצב קוסמטי מהמם.
מכאן נולדו דור חדש של החלקות שיער המתהדרות בשמות כגון החלקה אורגנית, החלקה טבעית וכמובן החלקת קראטין מדור חדש ומשופר.
החלקות שיער אלו נמצאות באותה קטגוריה ומצליחות להביא לשינוי בשיער על ידי רמת חומציות גבוהה ביותר.

עובדתית! אי אפשר ליצור שינוי קבוע בשיער ללא עזרת חומרים שיגרמו לו סוג של טראומה ואלו לעולם לא יהיו טבעיים או ידידותיים לשיער.

רשיון וחוקיות החלקה אורגנית

המממ…. מצטער לבאס, אין רשיון משרד הבריאות וגם לא יהיה להחלקות מסוג זה שכן, רמת החומציות הנדרשת לביצוע החלקת שיער היא הרבה יותר גבוהה ממה שמשרד הבריאות מתיר לשימוש, וברמת החומציות המותרת על פי משרד הבריאות השיער אינו מתיישר כנדרש.
גם אם ישבעו לכם וינשקו מזוזות שהחומר חוקי, עדיין חומרי החלקות שיער אלו לא יהפכו לחוקיים ואלו שהשיגו אישור, לא קיבלו אותו עבור "החלקת שיער".

אז לעשות או לא לעשות החלקה אורגנית?

כל אחד יעשה כטוב בעיניו, משרד הבריאות שלנו אימפוטנט ולא יכול לבצע אכיפה, עובדה שעד כה למרות אזהרותיו יש רוב גדול של נשים שלא דופקות חשבון לאי חוקיות מוצרים אם זה עושה אותן יפות, ומייצרות ביקוש על ידי דרישה ממעצבי השיער ברחבי ישראל לבצע להן החלקות עם חומר משמר שרעיל בעיקר למבצע הלא הוא מעצב השיער, וזה לא רוצה לוותר על הפרנסה הקלה שנופלת בחלקו ולא חושב על המחר.

בהחלקה אורגנית ישנו שיקול אחר או אפשר לומר פשרה טובה, מצד אחד השיער יוצא מהמם ולא נשקפת סכנה למעצב השיער שמשתמש בה ואין לה אדים רעילים, מצד שני לחומר ההחלקה יש PH של חומצה ועלול ליצור גירוי חריף שיסכן את עור הלקוחה.
עד שתתבצע אכיפה בנושא אם בכלל, מומלץ לשמור על מרחק בטוח מעור הקרקפת בעת הטיפול ולא להאמין ששמן מאיזה עץ או תמצית של איזה עשב מחליקים שיער.

מחיר החלקה אורגנית

מחיר החלקה אורגנית נגזר מכמות שיער הלקוחה ואורכו,
שיער באורך כתפיים בסמיכות רגילה החל מ- 1500 ש"ח
חידוש שורש החלקה אורגנית 1000 ש"ח לצמיחה של 6-8 חודשים

לקביעת תור לאבחון שיער לפני החלקה, התקשרי 03-6476551