03-6476551
החלקה ושיקום לשיער פגום זהו טיפול שאת מרכיביו יש לבחון בקפידה. במרבית מן המוצרים המתיימרים לבצע פעולות אילו יש חומר משמר הידוע כמזיק ביותר לבריאות.
אמנם השיער יוצא מהמם אך האם במחיר בריאותנו זה שווה?, בכל מקרה.., כמי שלוקח אחריות מלאה על לקוחותיו אני מסרב לחשוף את עצמי ואת לקוחותיי לאדים הרעילים שמפיצים תכשירים אלו בחלל המספרה.
מידי חודש יוצאים תכשירים תחת שמות מפוצצים המבטיחים פתרון "בריא" וחלקם מתגלים כעוד שקר מבטיח.
המרכיב המסוכן והנפוץ ביותר הינו הפורמלדהיד, אשר לפעמים מסתתר בתוך תכשירי החלקה ושיקום לשיער פגום בדמות שני מרכיבים שונים, אשר יוצרים פורמלין בעת ביצוע הטיפול. האדים שמשתחררים לאוויר יוצרים גירוי בקנה הנשימה ושוקעים בראות, נספגים בעור, מייצרים גרוי בעיניים ומריחת החומר ישירות על הקרקפת מוביל לנשירת שיער. מחקרים מורים שחשיפה לפומלדהיד ונגזרותיו עלולה לפגוע בפוריות האישה, ועד ליצירת תאים סרטניים.

החלקה ושיקום לשיער פגום – איך זה עובד?

אין צורך להיות גאון הדור בשביל להשתמש בתכשירים אלו, החומרים המסוכנים מוחדרים לתכשיר טיפוח אשר משמש כנשא של המרכיב הרעיל לבריאות האדם, אך לשיער לא נשקפת שום סכנה. החומר נמרח על השיער בשכבה דקיקה כדי לאפשר אידוי של לחות בזמן קצר, ברוב המקרים האידוי כולל זמן המתנה וייבוש שיער איטי כדי שהפורמלין ישאר בשיער ולא יצא עם הלחות העודפת שבתכשיר.בשביל לקבל תוצאה מרהיבה חייבים להשתמש בחום גבוה בשביל לאדות שאריות של לחות על מנת שהפורמלין ידבק לשיער ויהפוך לחלק בלתי נפרד ממנו.

ההמלצה להשתמש בשמפו מיוחד ללא מלחים ו sls היא בראש ובראשונה כדי שהציפוי והמילוי שיוצר החומר לא ישחק בחפיפות ויתן לתוצאה אורך חיים ארוך יותר.

חסרונות נוספים.

החומר מצליח לחדור לשיער שנפגע מתהליכי צביעה או הבהרה בלבד. אינו מצליח לשקם שיער פגום מאוד. בטיפולים מסויימים יבצע ציפוי לשיער בלבד. נסיונות ליישר שיער בריא או טבעי יכשלו.

המלצות

ערכת טיפוח מושלמת לשיקום שיער יבש ופגום

ערכת טיפוח מושלמת לשיקום שיער יבש ופגום, ללא מלחים וללא SLS

  • להפסיק להרוס את השיער בטיפול לקוי, ועד שיצמח.. לטפל בו עם תכשירי טיפוח איכותיים.
  • לבצע התייעצות מקדימה על מנת להבין איזו תוצאה תתקבל, טיפול החלקה ושיקום לשיער פגום יכול להניב גם תוצאות שאינן משביעות רצון בניגוד לרושם המתקבל משמו של התכשיר.
  • שיקום שיער מתחיל בהבנת מצבו הבריאותי של השיער, ובהפסקה של טיפולי שיער כימיים ושימוש בחום גבוה.
  • אסור לנשים בהריון לבצע על שיערן טיפולי החלקה ושיקום לשיער פגום, ניתן לבצע החלקת שיער עם תכשירים שאינם מכילים חומרים משמרים.

אם נותרו עוד שאלות בנושא ניתן להתקשר למספרה לקבלת מענה 03-6476551

המידע הנכתב כאן מיועד לחסרות היכולת לעמוד על טיבם של תכשירים אלו שבריאותם חשובה להם.
אם את מודעת לסכנה ולידיעה שטיפול זה רעיל, ומשרד הבריאות אינו מתיר חשיפה לחומר ומגנה אותו, ועדיין מעוניינת לקבל כזה שרות, אז במקום אחר .