מס' 1 בהחלקה יפנית
יישור השיער בתהליך החלקה יפנית

החלקה יפנית

יגאל ויצמן מוסמך כמומחה החלקה יפנית מהאקדמיה PHI-TEN-USA,-INC על ידי ממציאי ההחלקה היפנית, מביא לשיערכן תוצאות אופטימאליות תוך מתן דגש על דיאגנוזה מדויקת ושמירה על בריאות השיער וחיוניותו לכל אורך התהליך ואחריות לתוצאה. לקוחות אשר מבקשות להחליק את שיערן ייהנו משילוב של טכניקת עבודה מתקדמת מלווה בידע ובניסיון הרב שצבר יגאל ויצמן בתחום החלקות שיער יפניות בחו"ל ובישראל. כמו כן נעשה שימוש בחומרי החלקה יפנית הטובים בעולם אשר מוכרים כמותגי החלקת שיער ברחבי ארה"ב ואירופה. בנוסף לחומרי ההחלקה היפנית המעולים נעשה שימוש במיישרי שיער הטובים בעולם שהובאו במיוחד מחו"ל אשר תורמים להצלחת התהליך.

תהליך החלקה יפנית


(הסבר קליל וברור על פעולת סוגי החלקת שיער קבועה, לרבות החלקה יפנית.)

בתהליך החלקה מסוג יפנית השיער עובר שינוי מבנה באמצעות חום. כדי לאפשר זאת נעשה תחילה שימוש בחומר כימי מדור חדש אשר אינו גורם נזק למעטפת השיער אותה מעטפת חיצונית ושקופה הנקראת קוטיקולה ובנויה בצורת רעפים שיער פגום לצד שיער בריאבהמשך תבינו, החומר הכימי חודר לתוך השיער מבעד לקוטיקולה (המעטפת החיצונית) ומפרק את הקשרים האחראים על מבנה השיער הקיים השזורים לכל אורך השערה, חומר זה מטיבו אינו ידידותי לשיער לכן יש לבקר את פעולתו כדי למנוע נזק.
לאחר מיצוי פעולת החומר הכימי שוטפים את השיער ולאחר מכן מגיע השלב בו ניתן להזין את השיער בחומר ידידותי ואכן כך עושים ומשלימים לשיער חסרים שנגרמו מהפעולה הכימית. מרגע זה ואילך הופכת החלקה יפנית לפעולה חיובית, השיער עובר יישור באמצעות מיישרי שיער שיועדו לכך שתפקידם באמצעות החום לסדר מחדש את מבנה השיער (לחלק כמובן). יתרון נוסף למיישר השיער וגם נחזור לחשיבות שמירת הקוטיקולה מתחילת ההסבר כאשר הקוטיקולה באיכות טובה, מיישר השיער סוגר את הרעפים במעטפת החיצונית בצורה מושלמת והשיער הופך במגע למשי, אור הפוגע בשיער חוזר ומכאן הברק שכולכן רוצות בשיער. הערה: הקוטיקולה עלולה להיפגם בתהליך כימי או ע"י מיישר שיער שכוון לטמפרטורה שאינה מתאימה כמו כן נזק לחלבון בשיער יגרום לקושי בסגירת מבנה השיער. לא כל שיער נמצא מתאים להחלקה יפנית וכל שיער מתאים מגיב שונה ודורש טיפול ייחודי בהתאם לאיכויותיו.
יגאל ויצמן מומחה לשיער עם ניסיון של שנים רבות בביצוע החלקה יפנית יטפל במקצועיות רבה בשיערך ויספק לך את התוצאה הטובה ביותר.
לכל שאלה הקשורה בהחלקה יפנית יגאל ישיב בטל' 03-6476551.

חידוש החלקה יפנית

חידוש החלקה יפנית מתבצע בשיטה ייחודית אשר מהווה בסיס בטוח לחידוש החלקה יפנית הבא אחריו ובעת החידוש ננקטות פעולות המגנות על השיער שכבר הוחלק ובכך מבטיחים את בריאות השיער לאורך זמן. לקוחות המבצעות אצלנו חידושי החלקה בקביעות זוכות אף להאריך את שיערן בבטחה.

לפני החלקת שיער

לפני החלקת שיער

אחרי החלקה יפנית

אחרי החלקה יפנית

 

 

 

 

 

שיער צבוע

שיער צבוע לפני החלקה

החלקה יפנית לשיער צבוע

החלקה יפנית לשיער צבוע

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלקה יפנית

  • ניתן לבצע החלקה יפנית לכל סוג שיער.
  • את ההחלקה היפנית ניתן לבצע גם על שיער שעבר טיפול החלקה אחרת או צבע או סלסול, בתנאי שמידת הנזק אינה גדולה מידי.
  • משך הטיפול נע בין 3.5 עד 5 שעות תלוי באורך, נפח וסוג השיער.
  • לאחר החלקה יפנית השיער חלק ללא צורך שימוש בפן.
  • ניתן לאחר התהליך לעצב בכל דרך כגון צבע גוונים ואפילו סלסול.
  • שיער שטופל בהחלקה יפנית נשאר חלק, אולם שיער חדש שגדל יזדקק לטיפול.
  • בד"כ חולפים  שישה חודשים לפני שזקוקים לטיפול לשורשים תלוי באורך השיער ומידת התלתול.
  • ככל שהשיער ארוך יותר, משקלו הגבוה מושך כלפי מטה וכך פחות מורגש הצורך לחידוש, למעט שיער מתולתל מאוד.
  • לאחר החלקה יפנית ניתן להשתמש בכל מוצר שיער.

לחצי לקריאה אודות סוגי החלקות שיער ולאיזה מצב שיער הן מתאימות
לקריאה אודות ייעוץ לפני החלקת שיער ומחירי הטיפול
לייעוץ טלפוני,שאלות נוספות וקביעת תור נא לפנות בטל' 03-6476551

טופס יצירת קשר

13 + 13 =

צרו קשר - יגאל ויצמן:

הידע המקצועי לתהליכים כימיים בשיער, האחריות הגדולה לבריאות שיער לקוחותינו והתוצאות המדוייקות, הולידו דרישה גבוהה לטיפולי החלקות שיער וכך.. מתוך מחוייבות אישית לספק טיפול מסור אחראי ומהימן, הפך השם "יגאל ויצמן" בעשור האחרון למותג החלקות שיער המשמש ברמתו המקצועית מודל לחיקוי.

הרוגי מלכות 7 רמת החייל תל אביב
03-6476551
info@y-w.co.il
www.y-w.co.il