03-6476551

החלקת משי, החלקת שיער קבועה ללא אמוניה וללא פורמלין ובאישור משרד הבריאות הישראלי. החלקת שיער משי משלבת בתוכה חוזק ולחות לשיער ומשנה לצמיתות שיער מתולתל, מקורזל, גלי או גס, לשיער חזק וחלק כמשי. החלקה זו היא טכנולוגיה אמריקאית מתקדמת אשר עושה שימוש בארבע יסודות שהם הסוד להצלחת התהליך.

חום קרמי – תורם לשינוי מבנה השיער, משחרר יונים שליליים ובכך תורם לשמירת הלחות בשיער והצמדות חזקה של מולקולות המשי לשכבות השיער.
יונים שליליים – מסייעים לחדור לשיערה ביעילות רבה יותר ובכך לשפר את מאזן הלחות בשיער, לחדש את השיער יחד עם משי, לסגור ולאטום את הקוטיקולה (מעטפת השיער)
משי אורגני טהור – פריצת דרך מדעית, מופיע בתהליך החלקת משי בגדלים שונים של מולקולות, מחזק ומחדש את השיער מן השכבה הפנימית (קורטקס) אל השכבה החיצונית (קוטיקולה).
Cationic Hydration Interlink – חיבור של חומר אורגני עם מטען חיובי, בהחלקה נעשה שימוש בטכנולוגיה זו כדי להחדיר מולקולות משי בעלות מטען חיובי לשיער.
שיער נושא מטען שלילי, משי נושא מטען חיובי, בפיסיקה ניגודים נמשכים ובאמצעות טכנולוגיה ההופכת את המשי האורגני למולקולות זעירות ניתן להחדירו לשיער. משי מסוגל לשאת לחות עד פי 3 ממשקלו ובתכונתו זו משפר את השיער ומעניק לו  גמישות, למשי כושר עמידות גבוה ובכך מספק לשיער הגנה מפני חום, קור ורדיקלים חופשיים המאיצים בלאי.

תהליך החלקה משי

לאחר אבחון שיער הלקוחה והתאמתו לתהליך החלקת המשי, שיער הלקוחה עובר חפיפה ומוזן לאחר מכן בחומרים מבוססי קרטין (חלבון המצוי גם בשיער) ומשי. חומרים אלו תורמים גם לפעולה אחידה של תמיסת ההחלקה ושומרים במידת האפשר על השיער.
השיער מוכן לקבלת תמיסת החלקת שיער המועשרת גם כן במולקולות משי, תמיסה זו אחראית על פרוק מבנה השיער ויש לבקר את פעולתה כדי להפסיקה בזמן הרצוי ע"י שטיפה במים.
לאחר השטיפה השיער מוזן בחומר מטפח בו השתמשנו לאחר החפיפה הראשונה, כמובן מכיל משי.
לאחר ייבוש בפן השיער עובר גיהוץ יסודי באמצעות מחליק שיער האחראי בתהליך לשינוי מבנה והצמדות חזקה של מולקולות המשי לשכבות השיער.
בסיום פעולת מחליק השיער, השיער נמרח בחומר המאחה את מבנה השיער לצורתו החדשה למספר דקות שלאחריהן נשטף שוב השיער, מוזן בחומר מטפח ועובר ייבוש.

מומלץ להשתמש בבית בחומרי טיפוח מבוססי משי כדי לשמר את המראה הזוהר שזה עתה השיער זכה לו הערה: שימוש לא מקצועי בתמיסת ההחלקה עלול לגרום נזק לשיער כמו כן חשיבות רבה לטמפרטורת עבודה במיישר השיער לקבלת תוצאה מיטבית.

יגאל ויצמן מומחה החלקת שיער עתיר ידע ונסיון יטפל במקצועיות רבה בשיערך ויספק לך את התוצאה הטובה ביותר.

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלקת משי.
– ניתן לבצע החלקה מסוג משי לכל סוג שיער, למעט שיער מובהר מאוד או פגום מאוד.
– ניתן לבצע החלקה משי על שיער שעבר פעולות כימיות קודמות כגון החלקה יפנית, צבע, סלסול
– משך הטיפול נע בין 3 עד 5 שעות תלוי באורך, נפח וסוג השיער.
– לאחר ההחלקה ניתן לחפוף ללא זמן המתנה במוצרים משלימים של ההחלקה
– שיער שעבר החלקה נשאר חלק, אולם שיער חדש שגדל יזדקק לטיפול.
– חידוש הטיפול לשורשי שיער נעשה לאחר 3 – 6  חודשים (משתנה במידת תלתול השיער)
– מומלץ לאחר ההחלקה להשתמש במוצרים משלימים לתחזוקה ביתית.

לייעוץ ושאלות נוספות נא לפנות בטל' 03-6476551  או דרך עמוד  צור קשר