03-6476551
החלקת קראטין אורגנית "ליס דיזיין" Lisse Design היא החלקת שיער על בסיס חומצי המיוצרת על ידי אחת חברות הקוסמטיקה הגדולות בעולם. לפני שניגש להחלקה.. יש לציין שאם כבר לעשות החלקת קראטין אורגנית אז לפחות להשתמש בחומר החלקה של מותג עולמי ולא באיזה חומר מותג מדבקה שאין לו אח ורע והשד יודע מה יש בו.
החלקת קראטין אורגנית

אלפא פארף מילאנו, יצרן החלקת קראטין אורגנית Lisse Design

החלקת קראטין אורגנית Lisse Design מיוצרת על ידי חברת אלפא פארף ALFAPARF שהיא היצרנית השלישית בגודלה בעולם למוצרי שיער וקוסמטיקה, וכשחברה כזו מוציאה החלקת קראטין אפשר להיות בטוחים שהחומר עמד במבחני הבטיחות הנדרשים של אירופה וארה"ב. למידע נוסף באתר החברה לחצי על הקישור לעמוד החלקת קראטין אורגנית lisse design keratin therapy

טיפול קראטין "ליס דיזיין" להחלקת שיער יבש ופגום.

באמצעות חומר החלקת שיער אורגנית ליס דיזיין ניתן לטפל בשיער יבש ופגום ולהותיר אותו רך ונעים הודות למרכיבים מטפחי שיער הנמצאים בחומר ההחלקה, ניתן לשמר את תחושת המגע הנעים בשיער על ידי שימוש בתכשירי שיער המספקים לחות והגנה.

בשורה לבלונדיות! בהחלקת קראטין אורגנית "ליס דיזיין" ישנו פיגמנט המונע את הופעת הגוון הצהוב / כתום בזמן ההחלקה.

יתרון נוסף לשיער הסובל מדהיית צבע, ניתן לבצע מיד לאחר ההחלקה שטיפת צבע ללא אמוניה עם צבעי אלפא פארף מילאנו.

כמה זמן תישאר תוצאת החלקת קראטין אורגנית "ליס דיזיין" Lisse Design

טיפול החלקת "ליס דיזיין" יכול לשמש כטיפול החלקה זמנית וכטיפול החלקה קבועה כאשר הטיפול הזמני יותיר את השיער חלק כשלושה חודשים, ולבקשת הלקוחה ניתן לבצע את החלקת השיער כך שתוצאותיה ישארו קבועות. התוצאה תלויה בדרך ביצוע טיפול ההחלקה ובעת אבחון שיער הלקוחה והבנת רצונה מחליטים באיזה אופן לבצע את הטיפול כך שתוצאותיו יהיו תואמים לציפיה.

האם החלקת קראטין אורגנית "ליס דיזיין" טבעית?

החלקת קראטין אורגנית "ליס דיזיין" נמצאת בקטגוריית החלקות שיער על בסיס חומצי וניתן לקבל פרטים נוספים בנושא במאמר "סוגי החלקות שיער ולאיזה מצב שיער הן מתאימות" ומידע נוסף אודות טבען של החלקות אורגניות ניתן לקרוא במאמר "החלקה אורגנית אינה טבעית כמשתמע משמה".
אפשר להיות בטוחים שזהו מוצר פרמיום ממותג עולמי והתוצאות בשיער בהתאם.

טיפול קראטין לשיער ליס דיזיין אלפא פארף
יגאל ויצמן - מומחה החלקות שיער, תוספות שיער ושיקום שיער