03-6476551

החלקת קראטין ניתן למצוא גם כהחלקה זמנית, גם כהחלקה קבועה וגם כטיפול שיקום שיער. קראטין זה סוג של חלבון, הנמצא בשימוש תכשירי שיער רבים בתור מרכיב מטפח, ובהחלקות שיער הוא משמש בעיקר כמילה לתווית מוצר שיווקית.
החלקת שיער כרוכה בשינוי מבנה השיער, וזו פעולה שקראטין אינו יכול לעשות. יוצא מכך, שתמיד חומרי החלקת קראטין יהיו מבוססים על מרכיב אחר, והקראטין נמצא שם "בשביל היופי".
שיער מורכב ברובו מקראטין, "החלקות קראטין" יועדו בתחילה לשיער יבש או פגום שאיבד קראטין משכבת הקורטקס (השכבה הפנימית).
אובדן הקרטין בשיער נגרם בעקבות תהליכים כימיים שעבר השיער כגון צביעה בחמצן גבוה או הבהרת שיער.

ישנם סוגים רבים של חומרי החלקה הנקראים "החלקת קראטין" רובם מבוססים על חומר משמר או מרכיב חומצי.
מידת ההתאמה לסוגי השיער ואופן פעולתם על השיער היא שונה. מומלץ טרם הטיפול, להבין מהו הסיווג של החלקת קראטין אותה פגשת, ומידת ההתאמה לשיערך.

שיער בריא או בתול (שיער טבעי שאינו עבר פעולה כימית) ברוב המקרים אינו יתאים לטיפול החלקת קראטין זמנית. כיוון שזו אינה מכילה מרכיבים המסוגלים לחדור לשיער הטבעי, שלו מעטפת בלתי חדירה. בשביל ליישר שיער בריא או שיער שאינו עבר פעולה כימית מומלץ לבצע החלקת שיער קבועה כגון החלקה יפנית. או כל סוג החלקת שיער אחרת המבוססת על מרכיבים שבכוחם לייצר שינוי מבנה בשיער.

לשיער שעבר פעולות כימיות כגון צביעה או הבהרה, החלקת קראטין זמנית היא פתרון קצר מועד, ויש לחזור על התהליך לעיתים קרובות.

ברוב סוגי החלקות הקראטין הזמניות נמצאים חומרים משמרים כגון פורמלין (פורמלדהיד) או מתילן גליקול הידועים כחומרים מסוכנים לבריאות. מידע נוסף בנושא ניתן לקרוא בדף החלקה ושיקום לשיער פגוםהחלקות אלה אסורות לשימוש בהוראת משרד הבריאות.

סוגי החלקת קראטין בשלוש גרסאות עיקריות ושונות זו מזו

להיכנס למספרה ולבקש החלקת קראטין זו כבר לא בקשה לטיפול שיער מובן מאליו. "החלקת קראטין" הפכה להיות שם שמבטא תחום רחב של החלקות שיער וטיפולי שיקום שיער.
החלקות הקראטין החלו את דרכן כטיפול משקם שיער המבוסס על חומר משמר. ביקוש הלקוחות להחלקה זו, שבניגוד לדעה הרווחת שמה אינו מאפיין את עיקר מרכיביה, יצר סוגי החלקות קראטין למכביר, וזה המקום להבין איזה סוג של החלקת קראטין את רוצה ולאיזו תוצאה את מצפה.

החלקת קראטין קבועה (פועלת בדומה להחלקה יפנית)

החלקת קראטין קבועה זו החלקת שיער אלקאלית או חומצית שיודעת לשנות את מבנה השיער. שינוי מבנה השיער נעשה באמצעות מרכיבים כימיים המשותפים לכל ההחלקות היפנית וכל ההחלקות שתוצאתן קבועה.
החלקה אלקאלית אינה מתאימה לבעלות שיער רגיש או פגום. זו החלקת שיער המטפלת בשיער באופן דומה לטיפול החלקה יפנית ועלולה להיות אגרסיבית לשיער רגיש או פגום מתחזוקה לקויה.

החלקת קראטין חומצית

החלקת קראטין על בסיס חומצי (תוצאה חצי קבועה – קבועה)

החלקת קראטין חומצית היא אלטרנטיבה בטוחה למשתמשים, בניגוד להחלקת קראטין המבוססת על חומר משמר.
החלקה זו מבוססת על חומציות גבוהה ואינה נזקקת לחומר משמר כדי לאלץ את השיער להתיישר. בכך מעניקה פתרון בטוח לבעלות שיער יבש ופגום שאינן מעוניינות לחבוש פורמלין.

תהליך החלקת שיער מהסוג החומצי ידידותי ויכול לתת פתרון מפתיחת תלתלים ועד החלקה מושלמת. ההבדל בין התוצאות יהיה תלוי במיקוד של החום בתהליך יישור השיער. בסיום החלקת שיער חומצית ניתן מיד לחפוף את השיער ולהתרשם מן התוצאה.
במספרה אנו ממליצים על החלקת קראטין זו לכל הלקוחות ששיערן יבש ורגיש ואינו יכול להיות מטופל בהחלקה קבועה עקב רגישותו הגבוהה.
התוצאות פשוט מדהימות.

תופעות לוואי – שיער צבוע יאבד פיגמנט ויקבל גוון בהיר יותר.
שיער בלונד עלול לקבל גוון צהוב / כתום לייט, בחשיפה לחום גבוה של מיישר השיער.

ניתן לקבל מידע נוסף בטלפון ומומלץ להגיע להתייעצות לא מחייבת בה נאבחן את השיער במספרה.
לאחר מכן אוכל לומר מה יהיו תוצאות הטיפול במדויק. 03-6476551

החלקת קראטין מבוססת חומר משמר (תוצאה זמנית)

החלקת קראטין עם חומר משמר משמשת בעיקר כטיפול החלקת שיער פגום, וכטיפול שיקום שיער לאחר הבהרה / צביעות מרובות / החלקות שיער לא מוצלחות. ככל שריכוז חומר המשמר בתכשיר גבוה יותר כך התוצאה מדהימה בהיבט השיקומי של השיער. כך יוצא, שהחומר הכי רעיל, שאין לו אישור משרד בריאות בשום מקום בעולם, מפיק לשיער תוצאה מהממת ורכש לעצמו אוהדות רבות ברחבי העולם.

תופעות לוואי בעת הטיפול הן גירוי ריריות קנה הנשימה, צריבה בעיניים, גירוי בעור ועלול לגרום גם לקשיי נשימה.
אלו סיבות מספיק טובות לא לגעת ברעל הזה גם במחיר של שיער יותר נעים.
מצורף כאן קישור לקריאה אודות  החלקה ושיקום לשיער פגום שם מתואר תהליך הטיפול בהרחבה.