03-6476551

החלקת שיער משולבת זהו טיפול החלקת שיער באמצעות שני סוגים שונים של חומרי החלקה.
החלקת שיער משולבת עושה שימוש בחומרי החלקה קבועה ועם סיום ההחלקה הקבועה מבצעים טיפול נוסף לאזורים פגומים באמצעות החלקה חומצית ,החלקה ברזילאית, החלקת קראטין או טיפול משקם קראטין.

"החלקת שיער משולבת מיועדת לנשים עם שורשי שיער בריאים וקצוות פגומים"

טיפול זה נעשה עם שני סוגים שונים של חומרי החלקה ונובע מן הצורך לטפל בשורשי שיער בריאים וקצוות פגומים אשר מגיבים בהתנגדות שונה לטיפול ומכאן ששימוש בחומר החלקה אחד יקשה על יצירת תוצאה אחידה ולכן, משתמשים בחומרי החלקה אלקאליים להם יש יכולת לחדור וליצור שינוי מבנה בשיער בריא, ולאחר שהשיער המוגדר כבריא טופל, ניתן להמשיך את הטיפול באזורים הפגומים עם חומרי ההחלקה החומציים להם אין יכולת טובה לטפל בשיער בריא אך יעשו את הנדרש מהם על שיער פגום.

השילובים השכיחים הנהוגים בטיפול החלקת שיער משולבת הם החלקה יפנית ומיד לאחריה החלקת קרטין.

ניתן לקרוא בהרחבה בקישור הבא על סוגי החלקות שיער

לקצוות פגומים או שרופים תוצאות הטיפול אינן קבועות וצריך לטפח ולשמר אותן באופן מתמיד עם תכשירים המכילים שומן ולחות, אשר יסייעו לשמירה ושיפור המראה לאחר החלקת השיער המשולבת, לקצוות פגומים נטיה להישבר בעקבות היעדר הלחות החיונית לגמישותו של השיער.

נשים אשר מבצעות בשיערן החלקה זו פותרות את בעיית טקסטורת השיער ומקבלות שיער ישר אך לעיתים אינן פותרות את המראה היבש בקצוות ויש צורך במקרים אלה לסייע למראה יפה יותר באמצעות פיניש עם מייבש שיער.
אצלנו במספרה יאמר לך מראש איזו תוצאה תקבלי בשיער ותוכלי לבחור אם זה מספק את רצונך,

לשיחת ייעוץ או לאבחון שיער ללא התחייבות תוכלי להתקשר למספרה 03-6476551 ותזכי למענה על כל שאלותייך.

הערה: בעת ביצוע החלקת שיער משולבת השימוש בטיפול קראטין אשר מכיל חומר משמר לא יחזיק לפרק זמן ארוך על השיער ויהיה צורך לחזור על התהליך לעיתים תכופות, כמו כן השימוש בטכניקה זו לוקה בחסר ומסכן את בריאות הלקוחה, ובעיקר את מעצב השיער.