03-6476551
חידוש החלקה יפנית

חידוש החלקה יפנית

חידוש החלקה יפנית מיועד לאזור בו צמח שיער טבעי שעדיין לא הוחלק וניתן כטיפול תקופתי לבעלות שיער שעבר החלקה יפנית. חשיבות רבה לביצוע חידוש החלקה יפנית באופן מדוייק, על מנת לשמר מראה שיער בריא ולבצע שילוב מושלם עם השיער שכבר הוחלק.

חידוש החלקה יפנית לשיער צבוע / גוונים

לקוחות הנוהגות לצבוע ראשן באופן קבוע, מומלץ לבצע את צביעת השורש לפני טיפול חידוש החלקה יפנית. ולאלו הנוהגות לבצע גוונים או פסים, מומלץ לבצע זאת לאחר חידוש החלקה יפנית.
סדר הטיפולים בשיער נועד לשמור על בריאות השיער ועל מנת לספק תוצאה אחידה ובטוחה לאורך שנים. כאשר השיער אינו מטופל כהלכה מתוך התחשבות בתהליכים אותם הוא עובר, הוא עלול להיפגע ולאבד את הלחות הדרושה לחיוניותו ולהצלחת מחזוריות טיפולי חידוש החלקה.
לבעלות שיער ארוך מומלץ להקפיד על שימוש קבוע בתכשירי הטיפוח femor שיספקו לאורכי השיער והקצוות את הלחות וההגנה הדרושים לגמישות וחיוניות.
לשיער ארוך יש שחיקה טבעית הגורמת לו לאבד את השומן הטבעי שהקרקפת מספקת לו, ובעזרת תכשירי טיפוח מתאימים ניתן למנוע יובש, נפח וקשרים בקצוות.

אפשר לבצע טיפולי חידוש החלקה יפנית שנים רבות כל עוד הטיפולים מתבצעים על הצמיחה החדשה בלבד.

זמני ההמתנה עם חומר ההחלקה בעת חידוש החלקה יפנית צריכים להיות על המינימום האפשרי כדי לשמר את חוזק השיער וכדי שניתן יהיה לטפל בו בבטחה בחידוש החלקה הבא אחריו. כמו כן יש לשמור על אורכי השיער שכבר הוחלקו בעבר, שלא יבואו במגע עם חומר החלקה יפנית בעת החידוש, דבר שיגרום להתרוממות מעטפת השיער וזה יבוא לידי ביטוי ביובש ונפח באורכי השיער.

זמן הטיפול אינו קבוע ומשתנה מלקוחה אחת לאחרת על פי סמיכות ועובי השיער,  נע בין 3 ל 4 שעות.
לקוחות המספרה נהנות מטיפול תקופתי בטוח משנת 2004 כאשר ממוצע הביקורים לטיפול חידוש החלקה הוא אחת לחצי שנה.

מחיר חידוש החלקה לשורשי שיער (עד חצי שנה של צמיחת שיער)  1100 – 1300 ש"ח.
המחיר הוא פונקציה של כמות חומר ההחלקה הנדרש וזמן העבודה ועלול להשתנות מלקוחה ללקוחה.

תשובות לשאלות המתעוררות בנושא זה ניתן להפנות ליגאל ויצמן 03-6476551