03-6476551

ייעוץ לפני החלקת שיער נכתב כאן במטרה לקצר את תהליך ההתלבטות שלך להגיע אלינו לבצע החלקת שיער, בין אם זו החלקה יפנית / חידוש החלקה יפנית, החלקה יפנית לייט / פתיחת תלתלים ועד כל סוגי החלקות שיער שעולות בדעתך מלבד החלקות שיער המכילות חומרים משמרים.

יגאל ויצמן

ייעוץ לפני החלקת שיער

שמי יגאל ויצמן ואני שמח לחלוק עימך את גישתי לטיפול הנחשק החלקת שיער.

רקע

  • ידע ונסיון למעלה מ-20 שנים.
  • עבודה עם חומרים מורשים בלבד.
  • שיטת עבודה המאפשרת ביצוע החלקת באופן בטוח לבריאות השיער
  • מבצע משנת 2004 טיפולי החלקה יפנית לאלפי לקוחות.
  • לא מבצעים החלקות המכילות פורמלין, שיקום בחומרים משמרים ושאר החלקות בעלי שמות מפוצצים שמעמידות את הבריאות בסכנה.
  • לא מקבל כל סוג שיער להחלקה.
ללא כל צל של ספק השרות הכי אמין ומקצועי בישראל.

ייעוץ מקדים לפני החלקת שיער אבחון השיער והתאמתו לתהליך.

החלק הכי חשוב לתוצאה הוא אבחון מדוייק של מצב מבנה השיער, כך ניתן לומר מה תהיה התוצאה בדיוק רב, וכך אנו יודעים להבטיח תוצאות מראש ואף לתת אחריות מלאה לתוצאה.
שיער הוא יחידה מורכבת הזקוק לטיפול בהתאם למצב בו הוא נמצא, בין אם הוא טבעי או עבר פעולות כימיות, כמו כן חוזק השיער אינו זהה בכל חלקי הראש ולכן אין פעולת החלקה אחת אשר דומה לאחרת, כל ראש הוא עולם בפני עצמו ואנו מתאימים את הטיפול שיותיר תוצאה מרהיבה.
בעת הייעוץ נעשה אבחון בו אנו בודקים את רצון הלקוחה ומצב שיערה.
נבדק מצב השיער בכל אזורי הצמיחה ובסיום את מקבלת הסבר מדוייק המנמק וממחיש הצלחה או כשלון בתהליך ההחלקה, אין צורך להוסיף כי אנו לא נבצע טיפול שתוצאתו תהיה שנויה במחלוקת.

בחירת חומר החלקה וביצוע טיפול

לאחר ייעוץ ואבחון השיער אנו יודעים באיזה חומר החלקת שיער נשתמש, זמן ההמתנה שידרש, טמפרטורת עבודה של מיישרי השיער, זמן תגובת השיער לחום.
הטיפול מתבצע באחריות מקצועית עם מקדמי בטחון שאין שני להם ובכך אנו מונעים תופעות לוואי שכרוכות בביצוע ומובילים את השיער לתוצאה הטובה ביותר שניתן לקבל.
לעיתים, פונות אלינו לקוחות חדשות המתעניינות בטיפול עם חומר החלקה שנראה להן כ"מבטיח" אך רחוק מלהתאים למצב שיערן או לתוצאה אותה הן דורשות לקבל, זה המקום לומר גם לך.. תאמרי לי איזו תוצאה בכוונתך להשיג ואציג בפנייך את האפשרויות שישאירו את שיערך בקו הבריאות ותינתן תמורה מלאה לכספך.
חידוש החלקה יפנית מתבצע על צמיחת השיער שלא הוחלק קודם לכן, ובשיטה מדוייקת המותירה את השיער באחידות ובחיבור מושלם לאזור שכבר הוחלק.
את המספרה פוקדות מידי יום לקוחות קבועות אשר נהנות מטיפולי החלקה תקופתיים לשיערן מזה שנים רבות, יעידו על כך לקוחותיי אשר החליקו שיערן אצלי עוד לפני עידן החלקה יפנית, לרבות אלו שביצעתי להן החלקה יפנית בזמנים שאף אחת לא ידעה מה זה ועדיין מגיעות לטיפולים לאחר שנים רבות.

אחריות

בוודאי שמעת על בעיות בשיער שנוצרו בעקבות החלקות שיער לקויות כגון שיער נקצץ, יובש, נשירה (שבירת שיער), מטאטא, השיער לא חלק, קצוות שרופים ועוד..
זוהי פרסומת רעה ששורשה נעוצה בטיפול כושל וחסר הבנה על ידי גורם אנושי.
אני נמצא כאן כדי לקחת אחריות על הטיפול, חשוב שתדעי שפעולת החלקה לא מוצלחת היא תמיד ביצוע כושל של הספר.
צוות המספרה שולט בתוצאה באופן מוחלט תוך ירידה לפרטי פרטים בכל שלב בתהליך ובחומרים הנלוים.
לעיתים רחוקות אנו רואים בסיום הטיפול שהיינו עדינים עם השיער ושיש מקום לחזור על הטיפול באזור מסויים, הלקוחה נקראת לתיקון בזמן שנוח לה וללא תשלום נוסף כמובן.

ערכת טיפוח מושלמת לשיקום שיער יבש ופגום

ערכת טיפוח מושלמת לשיקום שיער יבש ופגום, ללא מלחים וללא SLS

חומרי טיפוח לאחר החלקת שיער.

מוצרים לטיפוח השיער בבית הם זכות ולא חובה, מומלץ כמובן לטפל בבית עם מוצרים איכותיים מהסיבה שאלו ממזערים שחיקה ויובש שעלולים להופיע בשיער כתוצאה מבלאי טבעי או משימוש בתכשירי טיפוח מאיכות ירודה.
אני ממליץ להשתמש במוצרי femor – טיפוח וטיפול קוסמטי לשיער שעבר פעולות כימיות.

החלקה יפנית / החלקות שיער – מחירים

  • חידוש החלקה יפנית לשורשי שיער עד חצי שנה צמיחה  1100 ש"ח – 1300 ש"ח.
  • חידוש החלקה יפנית לשורשי שיער עד שנה צמיחה  1500 ש"ח – 2000 ש"ח.
  • החלקה יפנית מלאה 2000 ש"ח – 3500 ש"ח

טווח המחירים לטיפולי החלקת שיער הינם קבועים ויכולים להשתנות עד 20% בשל לכמות, עובי, טקסטורה ואורך.

טיפול החלקת שיער אינו מוצר מדף, באופיו המיוחד של טיפול החלקת שיער אצלנו מושקע זמן עבודה רב, אחריות גדולה ומקצוענות שאין לה תחרות, ניתן לקבל הערכת מחיר בטלפון אך מומלץ להגיע להתייעצות קלה ללא תשלום.

שורה תחתונה.. תוצאה.

כל לקוחה שמתקבלת להחלקת שיער תקבל תוצאה מהממת, מתוך הרצון היחיד לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח שתניב לשני הצדדים משוב חיובי.
כשאנו מבטיחים שיער חלק אנו מתכוונים לחלק ללא גלים וללא שימוש בפן אחרי חפיפה וללא צורך בשום פעולה ביתית כדי שהשיער יראה מהמם.
התוצאות הן לטווח ארוך למעט הצורך בטיפול תקופתי לשיער החדש.
תודה על הזמן שהקדשת לקריאה, לקביעת תור ייעוץ  או לאבחון שיער או ייעוץ טלפוני ללא תשלום התקשרי 03-6476551 או השאירי פרטי התקשרות בתיבת צרו קשר.