03-6476551

עיצוב שיער מתולתל זו משימה פשוטה למתולתלות שלא מנסות לשלוט בשיערן ומקבלות אותו באהבה.
ניתן לעצב שיער מתולתל במגוון דרכים, החל משיטת החפיפה דרך סוג הריכוך וכלה בבחירת המראה המבוקש. – תלתלים משוחררים, תלתלים מפוסלים, תלתלים בעלי מראה מבריק, מראה מט, מראה רטוב ועוד..
בין החומרים לביצוע משימת עיצוב שיער מתולתל נמצא לחות ללא שטיפה, קרם עדין, קרם סמיך, קרם עם ג'ל, ג'ל לפיסול, שמן, מוס, ווקס ועוד..
יש לציין שתמיד מוטב לבחור בחומרי עיצוב מסיסי מים, כאלה שישטפו בקלות מבלי להשאיר שרידים על השיער.
המבחן הקל ביותר בנושא הוא למרוח את החומר המבוקש על הידיים ולשטוף אותו במים בלבד. אם החומר נשטף בקלות אז גם מהשיער הוא ירד בקלות, היה ובקושי הצלחת להוריד את החומר מהידיים אם בכלל.. אז להימנע משימוש בו.

רצון המתולתלת אל מול סוג השיער

הרצון ליצור מראה שיער מיטבי לעיתים נתקל בקשיים, כיוון שמראה שיער מתולתל מושפע מסוג התלתלים, עובי השיער, צפיפות השיער, רמת הלחות בשיער, מזג האוויר וסוג תכשיר העיצוב.
המצב הנכון ביותר הוא לשרת את השיער לטווח ארוך וקודם כל לדאוג למצב בריאותי תקין ורמת לחות מספקת. אח"כ יש להתחשב בסוג התלתלים, עובי וצפיפות השיער, ולבסוף לבחור תכשיר שיער שיתמוך בתוצאה ולא יכפה אותה על השיער.
ומה עם מזג האוויר?.. שיער מתולתל יכול לשנות את אופיו כעונות השנה בתגובה לרמת הלחות באוויר.

העדפות אישיות מצמצמות את מגוון האפשרויות שיש לתלתלים להציע

למתולתלת אחת.. בלי חומר יש נפח, קרם במרקם עדין לא ימנע פריזיות בשיער, קרם במרקם סמיך מרגיש דביק וגלייז או ג'ל לתלתלים עושה את השיער בטון.
למתולתלת שניה.. גלייז או ג'ל לתלתלים מגדיר את צורת התלתלים מדהים, קרם במרקם סמיך יגמור את הנפח, קרם במרקם עדין יתאים רק אם לא יוצאים מהבית.
רוב המתולתלות יעידו שבלי חומרי עיצוב.. השיער לא יוצא מהקוקו.

לאהוב את התלתלים בכל מצב

שיער מתולתל יכול להיות מעצבן ולא מסתדר רק אם את מצפה ממנו לצורה שהוא לא יכול לתת, בין אם זה זמני או קבוע.
הפתרון לימי תלתלים טובים נעוץ בהבנת השיער וקבלה של מצבו המשתנה. ללמוד לבחור את חומרי העיצוב שיתמכו בטקסטורה באופן הטוב ביותר מבלי לפגוע בשיער כמובן.
אין נוסחת עיצוב שיער מתולתל קבועה. אפשר לפנק את התלתלים עם מרכך ללא שטיפה, לפרגן בפעם אחרת עם קרם, להדגיש עם גלייז וקרם יחדיו או סתם להנות מתלתלים ללא חומרי עיצוב.

עיצוב שיער מתולתל ללא סיליקון

עיצוב שיער מתולתל ללא סיליקון נועד לאפשר ניקוי קל ועדין של השיער. לאפשר הסרה של חומר העיצוב או הטיפוח מבלי שישאיר שרידים שימנעו החדרת לחות הכה חיונית לגמישות השיער.
יש לציין כי לא כל תכשיר המכיל סיליקון יהיה רע לשיער ויש להפעיל שיקול דעת בנושא. מומלץ ללמוד על סוגי סיליקון לשיער בהם אין חשש להשתמש, ולדעת לזהות מאילו מומלץ להימנע.

לייעוץ וקביעת תור 03-6476551