03-6476551

הלחמת שיער בקרטין

הלחמת שיער בקרטין

הלחמת שיער בקרטין זו שיטה נפוצה להרכבת תוספות שיער, שיער התוספות מאוגד כיחידות בודדות כשבראשן דבק קשיח הנקרא קרטין. יגאל ויצמן מחבר תוספות שיער בקרטין באמצעות הלחמת שיער קרה בלבד, הודות למכשיר הלחמת שיער הפועל על גלי קול ולא על חום.
הלחמת שיער קרה זו הדרך הבטוחה ביותר לבצע הלחמת שיער בקרטין מבלי לגרום נזק לשיער הלקוחה שעלול להיגרם מהחום הגבוה שמפיקים מכשירי הלחמת שיער מיושנים.

חיבורי הלחמת שיער בקרטין

לקוחות המספרה מפיקות הנאה צרופה מן השרות המקצועי, משיער איכותי, והכי חשוב מחיבורים זעירים ובטוחים אשר אינם מזיקים לשיער ואינם מציקים ללקוחה, יגאל ויצמן מבצע את חיבורי הלחמת שיער בקרטין בטכניקה ייחודית כך שהחיבור אינו מורגש כלל, כל תוספת שיער שהולחמה בהלחמה קרה נצמדת בחוזקה ובבטחה לשיער הלקוחה.
תוספות השיער משתלבות עם שיער הלקוחה באופן טבעי ביותר, הודות לשנים רבות של ידע וניסיון בהתקנת תוספות שיער וטכניקה ייחודית של פיזור יחידות התוספת המבטיחה תוצאה טבעית.

חיבור הלחמת שיער בקרטין דומה בתכונתו לשיער, בעת החפיפה כשהשיער רטוב הוא מתפשט מעט וכשמתייבש חוזר למצבו הטבעי מה שמבטיח עידון לצד אחיזה חזקה וזאת מבלי לפגוע בשיער הלקוחה, חיבורי הקרטין יכולים לעמוד בתנאים קיצוניים כגון חום גבוה, מים, וכל מה ששיער שורד.
גם לאחר מספר חודשים חיבור הקרטין יישאר על השיער  באותו מצב בו היה ביום הראשון, וישאר כך עד שיגיע הזמן לבצע הסרה של תוספות השיער.

תוספות שיער באמצעות קרטין

יתרונות מול חיסרונות הלחמת שיער בקרטין

יתרונות הלחמת שיער בקרטין מצויות בחוזקם של חיבורי הקרטין לשיער וביכולת לשאת אותם חודשים רבים, יתרון זה תקף לבעלות שיער בריא ועבה עם מחזורי צמיחה ארוכים.
חסרונות הלחמת שיער בקרטין מצויות בעלויות גבוהות יותר הנלוות לתחזוקת תוספות שיער בחיבור קרטין, בעת טיפול פרוק והרכבה תקופתיים מוחלף דבק הקרטין בראש יחידות תוספות השיער דבר המייקר את הטיפול התקופתי ביחס לשיטות השמה אחרות.

ייעוץ הלחמת שיער בקרטין

מומלץ לבצע ייעוץ מקדים לפני קבלת החלטה להתקין תוספות שיער לרבות הלחמת שיער בקרטין כדי לאבחן את יכולת השיער לשאת את התוספות את התחזוקה הנדרשת וההוצאות הכרוכות בהארכת שיער נחשקת

להזמנת תור לייעוץ נא להתקשר לטל' שמספרו 03-6476551
לחצו לקריאה וקבלת מידע מקיף בנושא סוגי תוספות שיער